Máš rád zvířata? Chceš být originální? Řekni to světu tričkem s potiskem od www.ZvireciTricka.cz!

Platba a dodání

Jaká je doba doručení zásilky?

Pokud si vyberete platbu  Paypalem nebo dobírku, zboží Vám odešleme v průběhu 3 pracovních dnů. V případě vkladu na účet se tyto dny počítají od okamžiku, kdy zaevidujeme Vaši platbu. Z důvodu zpoždění výroby nebo prodlení doručení naší partnerskou firmou, se dodací doba může prodloužit. Tato situace může nastat i v období velkého nárůstu objednávek (například před Vánocemi). Proto Vás prosíme o pochopení.

Pro doručení Vaší zásilky bez zbytečné prodlevy, je důležité aby:
- jsme platbu přijali ve správné výšce na náš účet (v případě vkladu na účet)
- jste zadali adresu dodání kompletní, včetně telefonního čísla a Vašeho e-mailu

 

Mohu si zvolit konkrétní datum doručení objednávky?

Pokud si přejete konkrétní datum pro doručení objednávky, uveďte nám to, prosím, v posledním kroku objednávky do poznámky. Pokusíme se Vám co nejvíce vyhovět.

Doručujete objednávky i do zahraničí?

Zásilky doručujeme také do Slovenské Republiky.

Je možná doprava zdarma?

Doprava zdarma je možná u objednávek do České republiky a v hodnotě nad 1000Kč, a to Českou poštou jako doporučená zásilka.

Je možný osobního odběr?

Nabízíme možnost využití služby Zásilkovna. Osobní odběru je pak možný v rámci Zásilkovny ve více než 1000 pobočkách po celé České a Slovenské Republice.

Jaké jsou možnosti a ceny platby za objednávku?

Na našem eshopu nemáme žádné platby, které by spadaly pod elektronickou evidenci tržeb.
Na úhradu zásilky vám nabízíme několik způsobů:

Dobírka – Dobírka je možná  u objednávek doručovaných Českou poštou i Zásilkovnou. Cena dobírky je 30-60Kč (podle dopravy).

Platba Paypalem – Pokud si zvolíte jako způsob platby Paypal, Vaše platba bude na náš účet připsána ihned a Vaše objednávka může být okamžitě zpracována. Cena platby Paypalem je 25Kč.

Online převod přes Sofort– Onlie převod peněz z Vaší banky k nám. Více informací a podporované banky zde. Vaše platba bude na náš účet připsána ihned a Vaše objednávka může být okamžitě zpracována. Cena platby přes Sofort je 20Kč.

Vklad na účet převodem peněz – Způsob platby, při kterém dáte příkaz na úhradu z Vašeho účtu na náš účet. Pokud platíte z účtu v mBank, Vaše platba bude připsána ihned. Převod peněz z jiné banky bude trvat asi 1-2 dny. Platba převodem je zdarma.

Poznámka: Při platbě Paypalem, přes Sofort nebo přes internet banking se k Vašim přihlašovacím údajům k účtu ani k údajům o Vaší kartě nedostaneme. Tyto údaje vyplňujete až na zabezpečené stránce příslušné banky nebo společnosti Paypal.

Jaké jsou možnosti a ceny dopravy?

Zásilku Vám můžeme dopravit někalika způsoby:

ČP - Doporučená zásilka – Doručení obvykle za 2-5 pracovních dnů. Cena zásilky je 60Kč, na Slovensko pak 135Kč.

ČP - Balík do ruky –Česká pošta garantuje doručení do druhého pracovního dne. Cena zásilky je 130Kč.

ČP - Balík na poštu – Česká pošta dopraví zásilku na jednu ze svých poboček (pošt) do druhého pracovního dne. Cena zásilky je 120Kč.

Kurýr - GLS – Doprava kurýrní službou GLS. Cena zásilky je 99Kč.

Zásilkovna –Zboží bude k vyzvednutí na jedné z 1004 poboček Zásilkovny rozmístěných po celé ČR a SK. Cena je 60Kč pro Českou republiku a 99Kč pro Slovensko.

Doprava zdarma – Doprava zdarma je možná u objednávek do České republiky a v hodnotě nad 1000Kč, a to Českou poštou jako doporučená zásilka. Cena zásilky je 0Kč.

Co nastane, když v čase doručení nebudu na zadané adrese?

V případě, že Vás kurýr nezastihne, bude Vás telefonicky kontaktovat, aby jste si domluvili náhradní čas doručení. Proto je důležité v objednávce uvést i Vaše telefonní číslo. Pokud vás nezastihne ani telefonicky, zkusí kurýr doručit zásilku další den. Zásilku však může převzít i někdo jiný.

Co mám dělat, pokud mi zásilka vůbec nepřijde?

Poté, co Vaši objednávku odešleme, dostanete e-mailem oznamení o odeslání. Zásilka by Vám měla přijít do 5 pracovních dnů. Pokud se tak nestane, kontaktujte nás prosím e-mailem na [email protected], nebo telefonicky na čísle +420 777 935302.

Kam se mohu obrátit, když se objeví problémy s platbou nebo doručením?

V případě problémů s platbou nebo doručením se na nás prosím obraťte e-mailem na [email protected], nebo telefonicky na čísle +420 777 935302